Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Poznávačka členovci 6. třída

pavoukovci: křižák obecný, vodouch stříbřitý, běžník, sekáč, klíště obecné, štír

korýši: rak bahenní, stínka obecná, krab

mnohonožky, stonožky: mnohonožka, stonožka

hmyz: jepice, vážka ploská, šváb obecný, škvor obecný, kudlanka nábožná, veš dětská, ruměnice pospolná, znakoplavka, splešťule blátivá, bruslařka , kobylka zelená, saranče, cvrček polní, blecha obecná, zlatoočka obecná, chrostík, bělásek zelný, žluťásek, babočka paví oko, babočka admirál, modrásek, otakárek fenyklový, lišaj smrtihlav, bourec morušový, střevlík, potápník vroubený, slunéčko sedmitečné, tesařík, roháč, mandelinka bramborová, lýkožrout smrkový, komár pisklavý, moucha domácí, mravenec lesní, vosa obecná, čmelák, včela medonosná

Mgr. Jana Sochorová

Přidáno 6. 5. 2014, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru