Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Pokyny k prvnímu dnům v ZŠ

Dobrý den,

2. -  9. třída

začíná slavnostním zahájením školního roku (1.9.). Začínáme v 8:00. Žáci musí nosit ve společných prostorech roušku (chodby, záchody). Po příchodu a přezutí odchází do tříd.  Následně budou testováni antigenními testy (stejný systém jako v předchozím školním roce). Testováni nemusí být žáci, kteří jsou buď 14 dní po očkování nebo prodělali v posledních 180 dnech COVID (na obojí musí žáci přinést potvrzení).  Po otestování mohou sundat roušky a používat je pouze ve společných prostorách.

2.9. budou probíhat hodiny s třídním učitelem, končit bude první stupeň po 4. vyučovací hodině, druhý stupeň po 5. vyučovací hodině. Žáci budou seznámeni s organizací letošního školního roku.

3.9. začíná výuka dle rozvrhu

 

1. třída

1. 9. začínáme v 9:00 u budovy školy. Následně se prvňáčci a rodiče přesunou do kmenové třídy, kde proběhne krátké přivítaní. Prosím rodiče i děti, aby dodržovali hygienických nařízení (respirátor či rouška v budově školy).

2. 9. budou žáci testováni a postupně se budou seznamovat s chodem školy a jednotlivými předměty (dle pokynů třídní učitelky)

 

Rozvrhy

naleznete zde

 

6. - 10. 9.

Bude probíhat výuka dle rozvrhu.  Žáci budou testováni v pondělí 6. 9 a ve čtvrtek 9. 9.

 

 

Děkuji Jan Čepl

 

 

 

 

 

Přidáno 26. 8. 2021, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru