Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Poděkování zaměstnancům školy

Děkujeme paní učitelce  Jaroslavě Dykyjové  za dlouholetou odpovědnou pedagogickou práci. Připravila ve svých předmětech pro budoucí úspěšné studium stovky žáků a řada z nich za ní přicházela pro radu a pomoc  i během svých  středoškolských studií

Pod jejím vedením se okolí školy proměňovalo v příjemnou kvetoucí zahradu, její květinová aranžmá zdobila všechny sváteční stoly připravené pro rodinné oslavy ve školní jídelně, společně se svými žáky připravovala vánoční výstavy  a dekorace pro ně.

 

Děkujeme Heleně Jarošové  za její každodenní péči o mateřskou školu a její malé svěřence. Vykonávala ji úctyhodných  35 let, vždy s láskou, radostí a ochotou. Bez jejích nápadů, kostýmů, a jejích dekorací, které šila a vyráběla se neobešlo žádné dětské vystoupení. Mistrně pekla a zdobila perníky, perníkové dekorace a další dobroty, připravovala vánoční výstavy, rodinné oslavy a významně se podílela na všech projektech  pro děti  a rodiče.

 

Obě naše kolegyně předaly svým žákům a dětem nejen potřebné vědomosti a dovednosti,  ale také potřebu a  umění vytvářet  kolem sebe hezké a pozitivní prostředí. Děkujeme a přejeme jim všechno dobré.                                             

 

Ředitelství školy

 

Přidáno 11. 6. 2014, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru