Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Poděkování bývalé paní ředitelce Domkářové

Tenkrát v roce 2003, když škola získala právní subjektivitu, si nikdo nedokázal pořádně představit, co to znamená. Součástí základní školy se navíc stala mateřská škola a školní jídelna. Subjektivita znamenala samostatnost, ale i daleko větší zodpovědnost. Ředitelka školy byla zodpovědná za všechno. Spravovala peníze ze státního rozpočtu, od zřizovatele Městyse Česká Bělá, řešila personální otázky zaměstnanců, přijímala děti do mateřské a základní školy, pod jejím vedením se modernizovaly a opravovaly budovy školy a jídelny, zkrášlovalo se okolí školy, zapojovala se do kulturního a společenského dění městyse, spolupracovala s rodiči dětí, a našli bychom toho ještě daleko více. Svým vstřícným přístupem ke svým spolupracovníkům, žákům i rodičům vytvářela příznivé klima na naší škole.

     Sešel se rok s rokem a po 12 letech se paní ředitelka Domkářová rozhodla předat pomyslnou štafetu „ředitelování“ svému nástupci.

     Za všechno, co pro tuto školu, Českou Bělou, děti, žáky a jejich rodiče vykonala, jí patří velký dík.

 

Lubomír Voneš

Přidáno 5. 10. 2015, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru