Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Pasování prvňáčků na čtenáře

Úterý 22.5.2018 byl pro naše prvňáčky velice slavnostní den. Po přípravách měli být  konečně pasováni na rytíře řádu čtenářského. V podkroví chotěbořské  knihovny  nás přivítali Lesanka, Palouček a Brumajzl. Děti byly rozděleny do skupin a postupně  na krátké básničce předvedly, jak se v 1.třídě naučily číst. Při čtení je  všichni bedlivě  poslouchali. Všichni uspěli na výbornou a mohli  se vydat hledat skřítka Knihovníčka. Našli  ho v dětském oddělení knihovny a ten všechny za jejich snažení odměnil diplomem a knihou od Evelíny Koubové Bráchova bota. Musím říci, že paní knihovnice spolu s divadelníky měla program velice pěkně připavený a všichni budeme na tento slavnostní den dlouho vzpomínat.

                                                                                                                      Mgr. Eva Venzhöferová 

Přidáno 28. 6. 2018, autor: Eva Venzhöferová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru