Olympijský víceboj

¨Sazka olympijský víceboj – odznak všestrannosti

Ve čtvrtek 24. 3. se zúčastnili žáci naší školy okresního kola Olympijského odznaku všestrannosti, který pravidelně pořádá společnost Sazka. Sportovní klání se konalo v Havlíčkově Brodě a bylo výborně zorganizováno.

Školu reprezentovali Jiří Neuwirth, Jan Šidlák, Zbyněk Čech, David Vacek, Natálie Vágnerová, Nikol Hrubá, Inka Vrběcká, Eliška Štedronská, Eduard Krajník, Lubomír Šantrůček, Petra Baráková, Eliška Ranecká, Rudolf Stejskal a Adéla Pokorná.

Žáci byli velmi bojovně naladění a předvedli perfektní výkony. Konkurence ale byla velmi kvalitní, a tak jsme bohužel nedosáhli na žádné medailové pozice (avšak minimálně David Vacek postoupil do krajského kola). Vzhledem k mladšímu žákovskému výběru máme i přes letošní mírný neúspěch skvělé vyhlídky do dalších ročníků, kdy se žáci dorovnají svými silovými, rychlostními a vytrvalostními předpoklady starším soupeřům.

Fotogalerie naleznete http://zsms-cb.cz/fotogalerie/?id=3047

Václav Pecen