Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Okresní kolo olympiády v českém jazyce

Jako každý školní rok, tak i ten letošní, nechyběla reprezentace našich žáků základní školy na okresním kole olympiády v českém jazyce. Protože naši ,,kapacitně malou školičku'' může zastupovat pouze jeden žák nebo žákyně, účastnila se okresního kola v Havlíčkově Brodě dne 12. 2. 2015 žákyně 9. třídy Anna Šedová, která získala nejvíce bodů v již proběhlém školním kole olympiády v českém jazyce. Její náhradnicí by v případě nemoci byla Aneta Gronová z 8. třídy.

     Anička se na soutěži v konkurenci s ostatními žáky i z větších základních škol a gymnázií umístila vcelku dobře, obsadila středovou pozici z hodnotícího počtu žáků, za což jí gratulujeme.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Mgr. Martina Truksová

Přidáno 23. 2. 2015, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru