Obnova zahrady mateřské školy

Největší radost měly děti 1.září z nového vybavení zahrady u mateřské školy. Na kolotoč, houpačky a skluzavky se stála dlouhá fronta, i přesto že prošly zatěžkávací zkouškou už o bělské pouti. Vyzkoušeli je i ti, kteří věkově ani váhově do kategorie uživatelů nepatří. Hlavně ze nedošlo k žádnému úrazu a poškození. Provoz herních prvků a celé zahrady je dán vyvěšeným řádem a pravidly, prosím velmi o jejich dodržování všechny, kteří zahradu používají.

Nebylo lehké ani laciné zahradu vybavit a byla by velká škoda a bezohlednost poničit místo, kde si malé děti můžou konečně bezpečně hrát.

Vybavení zahrady bylo bylo financováno ze sponzorských darů (142 800) a neinvestičního příspěvku rodičů. Celkové náklady jsou okolo 250 000 Kč.

Děkujeme sponzorům za jejich velkou a příkladnou pomoc. V dnešní době není běžné, že firmy a jednotlivci sponzorují aktivity tohoto druhu, velmi si jejich pomoci všichni vážíme.

Vlastislavu Jakešovi a firmě MAN z České Bělé,

Unii rodičů při ZŠ a MŠ Česká Bělá

firmě VESA, Česká Bělá

Firmě Luka Česká Bělá,