Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Naše úspěchy v soutěžích z českého jazyka v r. 2019

Krásné první místo v okrskové recitační soutěži v Havlíčkově Brodě vybojovala Natálie Vágnerová ze 4. třídy a postupuje do okresního kola v recitaci, které proběhne v Ledči nad Sázavou dne 12. 3. 2019.

Úspěšné 11. místo v okresním kole Olympiády v českém jazyce získala Petra Pátková z 8. třídy. Olympiády se zúčastnilo 26 žáků z gymnázií a základních škol z nejbližšího okolí.

Pochvalu a uznání za účast v soutěžích a přípravu na ně si zaslouží i ostatní naši soutěžící žáci, např. v recitační soutěži Kristýna Veselá (6. tř.), Rudolf Stejskal (6.tř.), Inka Vrběcká (4. tř.), Eliška Štědronská (5. tř.) a v olympiádě z českého jazyka vybraní žáci 8. a 9. třídy.

Všem zúčastněným děkujeme a Natálce Vágnerové přejeme, aby se na ni opět usmálo štěstí a úspěšně se umístila v těžké konkurenci ostatních recitátorů.               

 

                           Vyučující  Mgr. M. Truksová, Mgr. I. Musilová,  Mgr. K. Buchalová

Přidáno 25. 2. 2019, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru