Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Náš začátek na druhém stupni

Hned první týden, abychom si my, noví šesťáci, lépe zvykli po prázdninách na školu a druhý stupeň, jsme se rozhodli v ní přespat.. Dnem "D" se stal čtvrtek. V sedm hodin večer jsme se sešli před školou. Šli jsme rozestlat do družiny naše "pelíšky", zahráli si pár seznamovacích her, aby si nás naše nová paní učitelka lépe zapamatovala. Poté jsme vyrazili ven, kde nás čekala stezka odvahy. I když spousta z nás měla strach, nakonec jsme všichni stezku zvládli na jedničku a tím se pasovali na žáky druhého stupně. Do jedenácti večer jsem hráli společně spousty her a poté ulehli a spali až do sedmi do rána.

Druhý den, tedy v pátek, jsme společně s paní učitelkou posnídali a další čas strávili sportovními soutěžemi v tělocvičně. V deset hodin jsme vyrazili na pochod kolem České Bělé. Došli jsme až k majáku, kde jsme udělali společné foto a poté paní učitelce každý ukázal, kde v Bělé bydlí. Našli jsme za celé dopoledne skoro 10km. Unavení jsem došli na oběd, po kterém jsme se rozešli na víkend domů.

Žáci šesté třídy

Fotografie z našeho přespání:

Přidáno 13. 9. 2018, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru