Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Mimořádná opatření v provozu školy

Mimořádná opatření platná od 16. 3. 2020

 

1) MŠ bude dne 16. 3. 2020 otevřena. Ovšem nebudou do mateřské školy brány děti, které jeví i mírné známky nachlazení.  Prosím rodiče, aby děti zůstávali doma, pokud je to možné. O možném přerušení provozu MŠ a ŠJ bude rozhodováno průběžně (dle aktuální situace).

 

2) Tělocvična je od 13. 3. 2020 uzavřena i pro veřejnost.

 

3) Ošetřovné je možné si potvrdit od pondělí 16. 3. 2020. Zatím pouze u žáků ZŠ. Prosím rodiče, aby se předem telefonicky domluvili.

 

4) Informace o domácích úkolech pro žáky ZŠ budou žákům a rodičům oznámeny v pondělí 16. 3. 2020 v odpoledních hodinách.

 

5) Povinná karanténa platí pro všechny, kteří se do ČR vrací ze všech 15 rizikových oblastí: Čína, Jižní Korea, Írán z evropských států Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Švédsko, Nizozemsko, Belgie, Velká Británie, Norsko, Dánsko a Francie

Děkuji za pochopení

Jan Čepl

ředitel ZŠ a MŠ

Přidáno 13. 3. 2020, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru