Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Lyžařský výcvik ve Zdobnici

V pátek 8.2. jsme společně s dětmi ze ZŠ Dlouhá Ves odjeli na lyžařský výcvik do Zdobnice v Orlických horách.

První den jsem se ubytovali na chatě Doubravance a šli se na svah rozdělit do družstev. Od soboty až do čtvrtka jsme celé dny lyžovali, kromě pondělního odpoledne, kdy jsem podnikli výšlap na vrchol červené sjezdovky ve Zdobnici.

Pobyt jsme zakončili ve čtvrtek závodem ve slalomu, kde všichni podávali neskutečné výkony. Celkový vítěz ale mohl být jen jeden, a tím se stala Eliška Jarošová z deváté třídy, která famózní jízdou porazila i všechny chlapce.

I když se někomu z nás na začátku výcviku stýskalo, domů se po týdnu nabitém sportem, hrami, dobrými kamarády a zábavou nikomu odjíždit nechtělo . Zážitky z hor v nás budou ještě hodně dlouho...... viz naše fotogalerie

 

 


 

Přidáno 19. 2. 2019, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru