Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Lyžařský výcvik 2015

V období od 20. 2. 2015 do 27. 2. 2015 absolvovali všichni zájemci ZŠ Česká Bělá lyžařský výcvik ve Zdobnici. První den po příjezdu nejdříve proběhlo rozdělení do lyžařských družstev podle našich zkušeností s lyžováním a na uvítanou nás čekala výborná večeře od našich školních kuchařek.              

O zábavu bylo též postaráno. Kdo chtěl, mohl hrát ping-pong, karty nebo si popovídat s kamarády. Po večeři následoval denní rozkaz s programem a výukou na následující den. Každý večer jsme se těšili na diskotéku.  Ráno po snídani jsme si museli uklidit pokoje, které byly kontrolovány přísnou uklízecí  četou - panem učitelem Joklem a Linkem.

Lyžovali jsme dopoledne i  odpoledne, mezitím jsme si vždy pochutnali na dobrém obědě. V polovině výcviku byl realizován volný den, ve kterém jsme se vydali na pěší túru Zdobnicí a okolím. V průběhu celého týdne jsme hráli různé turnaje v ping-pongu nebo v kartách.

Předposlední den se konala soutěž ve velkém slalomu zvlášť pro dívky a chlapce. Většinu prvních míst obsadili žáci z 1. a 2. družstva, ale byla i některá nečekaná překvapení. Večer se uskutečnil karneval  se spousty zajímavých masek a kostýmů.

Poslední den jsme obdrželi svačinu na cestu, odnosili batohy do autobusů a vyrazili zpět k domovu do České Bělé, kde na nás čekali ti nejmilejší. S lyžařským výcvikem jsem byl jako každý rok velmi spokojen a určitě i ostatní spolužáci.

 

                                                                                                          František Štefan, 9. roč.

 

 

 

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Lyžařský výcvik 2015


Přidáno 23. 3. 2015, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru