Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Leden v MŠ

V lednu do naší MŠ přijela Ludmila Frištenská s pohádkou O rukavičce.

16.ledna se pro změnu naši předškoláci vydali do Krajské knihovny v Havlíčkově Brodě. Paní knihovnice si pro ně připravily program o večerníčcích. Povídali si o jejich nejoblíbenějším večerníčku, hledali pohádkové dvojice a také si vyrobili večerníčkovskou čepici. Na závěr si děti mohly prohlédnout knížky a pohrát si v dětském koutku. Škoda jen, že jsme museli pospíchat na autobus a nemohli jsme pobýt déle.

O den později nás tradičně navštívila Mgr. Eva Stloukalová z Pedagogicko psychologické poradny v Havlíčkově Brodě s přednáškou o školní zralosti. Rodiče se dozvěděli o tom, co je to školní zralost a jaké jsou oblasti, podle kterých je školní zralost posuzována. Mohli si také prohlédnout sešity a pomůcky, které usnadní dětem školní práci i domácí přípravu. Na závěr paní Stloukalová zodpověděla dotazy rodičů a všem popřála úspěšný zápis do ZŠ. 

 

Přidáno 30. 1. 2013, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru