Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Kamarádi z Pernarce

Jak se naši prvňáčci naučili psát všechna písmenka, směle jsme se vrhli do dopisování s prvňáčky z Pernarce u Plzně. Začali jsme pohledy, ale už se nám povedl napsat i první krátký dopis. Postupně se dozvídáme nové věci o našich kamarádech a někdy si vyměňujeme i fotky z akcí. S radostí vždy očekáváme obálku se zprávičkami z Pernarce. V minulém  týdnu nás velice mile překvapila Páťa, která se svými rodiči trávila dovolenou poblíž a na zpáteční cestě se zastavili u nás ve škole, aby nás pozdravili. Velice příjemné překvapení. Dopisy posíláme i naší „daleké“ spolužačce do Austrálie, která je zapsána u nás ve škole, ale žije se svými rodiči v Austrálii, kde také navštěvuje místní školu.

                                                                                                      Mgr.Eva Venzhöferová

Přidáno 28. 6. 2018, autor: Eva Venzhöferová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru