Hory 2020

Dne 7.2. jsme od školy vyrazili autobusem směr Orlické hory, jako každý rok. Cesta na hory byla sice dlouhá, ale my si ji zkracovali zpěvem písniček. Při příjezdu jsme vynosili batohy, jídlo a šli se rozdělit do pokojů. Poté začalo rozdělování do družstev. První večer jsme hráli naše oblíbené hry, které si pro nás připravili učitelé, jako každý rok.

Od soboty do čtvrtka jsme byli na svahu a zdokonalovali naše lyžařské dovednosti. Třetí a čtvrté družstvo se později odhodlalo na velkou sjezdovku, za což jim gratulujeme. Večery jsme trávili nejen jezením, ale i hraním her s učiteli, hraním ping pongu, diskotékami a sledování naučných filmů o zombii. První diskotéku jsme započali v sobotu předtančením, který jsme nakonec všechny naučili.

V pondělí jsme měli den volna, kvůli nepříznivému počasí. A proto jsme vyrazili na procházku, která se moc nezdařila (byli jsme malinko promáčení), ale za odměnu jsme dostali zmrzlinový pohár.

Zvládli jsme i výpadek proudu, hlavně díky naším učitelům, kteří ani tuto situaci nepodcenili.

Ve čtvrtek se konal závod ve slalomu, který nám vytvořili naši učitelé z vypůjčených tyčí. Na prvním místě z osmé a deváté třídy se umístil Adam Schovanec, ze sedmé třídy Petr Pullmann a z páté a šesté třídy Johana Brabcová. Závod učitelů nevyhrál nikdo jiný než pan učitel Pecen.

Poslední večer se konal karneval.

Naše poslední hory jsme si velice užili, zažili jsme spoustu legrace, smíchu a dobrého jídla.  Naše zážitky z hor jsou nezapomenutelné. Mrzí nás, že příští rok už nepojedeme. Děkujeme všem za krásně strávených sedm dní plných radostí a smíchu. Hlavní díky patří Lence Vackové, Janu Čeplovi, Václavu Pecenovi, Janě Dipoldové za zdokonalování na svahu, Petře Strašilové, Janě Svobodové za výborná jídla a samozřejmě i rodičům paní učitelky Vackové za pomoc. Jelikož to s námi vydrželi.

Děkujeme. Žákyně 9. třídy.

Přidáno 21. 2. 2020, autor: Lenka Vacková