Exkurze v Poslanecké sněmovně

Žáci naší školy v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR

Ve čtvrtek 4. května proběhla exkurze druhého stupně naší školy do Parlamentu ČR. Žáci si prohlédli jednací sál a některé kanceláře. Potkali se také s předsedkyní Poslanecké sněmovny Markétou Pekarovou Adamovou. Po celou dobu prohlídky nás provázel poslanec Parlamentu ČR za TOP 09 Matěj Ondřej Havel. Děti měly také možnost vést s ním diskuzi o problémech týkajících se školství.

Ve zbývajícím čase stráveným v Praze někteří žáci navštívili Muzeum fantastických iluzí ve Vodičkově ulici, jiní Národní zemědělské muzeum a třetí skupina si prošla areál Pražského hradu. Celý výlet se vydařil také díky krásnému počasí a děti si z Prahy odvezly opět spoustu nových a zajímavých prožitků.

Mgr. Monika Vodrážková

Přidáno 17. 5. 2023, autor: Jan Čepl