Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Družina na konci školního roku

Závěr školního roku je ve školní družině vždy v režii mnoha akcí. Krásné počasí nás láká ven a my tuto nabídku samozřejmě s nadšením přijímáme. Přesto jsme si našli čas na výrobu dárečků a přáníček pro maminky a tatínky k jejich svátku nebo výrobě malého kapesního herbáře či vonných sáčků. V měsíci květnu jsme si uspořádali malé atletické závody či soutěž pro malé přírodovědce v poznávání lučních bylinek. První červnový den neodmyslitelně patří dětem a nejinak tomu bylo i u nás - na děti čekalo odpoledne plné her a soutěží. 14.června jsme vyrazili na družinový výlet do Cibotína, který byl spojený s tradiční šipkovanou, plněním úkolů a hledáním pokladu. O týden později se děti během na 600 metrů zúčastnily celorepublikové akce T- Mobile Olympijský běh. Konec roku jsme pak zakončili piknikem a vyhodnocením celoroční družinové soutěže. Nejúspěšnějšími účastníky naší "Smajlíkové ligy" se stala Terezka Stránská, Kamča Pokorná a Terezka Špilková. Děvčatům gratulujeme a všem dětem i jejich rodičům přejeme krásné prázdniny a v září na shledanou!


Zobrazení: Alba | Podle data

Družina na konci školního roku


Přidáno 26. 6. 2018, autor: Libuše Pokorná

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru