Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Den stromů 2022

Na středu 19. října jsme se moc těšili. Pomáhali jsme zorganizovat Den stromů. Protože tato školní akce má dlouholetou tradici, zažili jsme ji několikrát jako malí na 1. stupni. Letos tak v opačné pozici, protože jsme pomáhali paní učitelce Sochorové na jednotlivých stanovištích.

Žáci z nejnižších ročníků se dozvěděli spoustu zajímavostí o stromech. Poznávali šišky, plody, listnaté a jehličnaté stromy. V keltském stromovém kalendáři si našli, jaký strom souvisí s jejich datem narození. V odborné učebně žáky čekal úkol na interaktivní tabuli a netradiční výtvarná technika - frotáž listu.

Akce se nám i dětem moc líbila.

 

Žáci 9. třídy

Přidáno 4. 11. 2022, autor: Jana Sochorová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru