Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Cesta krajinou - výukový program v Horní Krupé

Program, který byl pro nás připraven, nesl název Cesta krajinou. Vyšlo nám krásné počasí a celé dopoledne jsme tak strávili venku. V úvodu jsme se seznámili se základními principy krajiny a jednotlivými krajinářskými prvky. Vysvětlili jsme si funkce lesa, polí, luk, mezí, remízků, alejí. Dané prvky jsme hledali v okolní krajině.

Poté jsme se vraceli v čase a zjišťovali, k jakým změnám ač už pozitivním či negativním v krajině dochází a zabývali jsme se zásahy člověka do krajiny. Program plný souvislostí byl pro nás velmi zajímavý a poučný.

Žáci 9. třídy


Zobrazení: Alba | Podle data

Cesta krajinou - výukový program v Horní Krupé


Přidáno 1. 6. 2017, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru