ČAS VÁNOC

Vánoční těšení začalo pro děti již s příchodem čertů, andělů a Mikuláše. S maminkami si na vánočních dílničkách vyrobily dekorace, kterými si ozdobily své pokojíčky. Pro své rodiče a prarodiče si děti nacvičily pásmo básniček, písniček a pohybových vystoupení, které předvedly na besídce v mateřské škole věnované těm nejbližším. Část vystoupení měli možnost vidět i starší spoluobčané v kulturním domě při jejich každoročním posezení. Ve školce nám vánoční náladu zpříjemnilo divadlo Úsměv se svými pohádkami a děti se dočkaly i nadílky pod stromeček. Vzhledem k tomu, že počasí nám dopřálo dostatek sněhu, snažíme se co nejvíce si užít zimních radovánek na školní zahradě, která je po dobu, kdy bude dostatek sněhu, přístupná i veřejnosti. No a co nás čeká během měsíce ledna? Dorazí divadlo Malvína, za předškolními dětmi přijede s preventivním programem společnost BESIP a také přihlášené děti začaly jezdit na lyžařský výcvik se základní školou.

Přidáno 15. 1. 2019, autor: Jana Dipoldová