Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Bruslení v 1.třídě

Na leden se všichni prvňáci těšili. Jakpak by ne, konečně mohli vyzkoušet svoje brusličky, které někteří z nich našli pod vánočním stromečkem. Jelikož většina dětí na bruslích neuměla, rozhodli jsme se využít nabídky na bruslení s trenérem. V půlce ledna poprvé vyrazili do chotěbořské Arény vstříc novým zážitkům. Zpočátku byly jejich výkony na ledě velice nejisté a potřebovali  oporu hrazdičky, ale postupně  se stále více pod vedením  trenéra zdokonalovali. Na poslední lekci už téměř všichni bruslili bez hrazdičky a proháněli se po ledě se svými kamarády. Tímto bych chtěla poděkovat panu trenérovi Tomášovi Melounovi  za výborné vedení při bruslařských začátcích našich prvňáčků. Nesmím ale také zapomenout na rodiče, kteří podle svých možností pomáhali při organizačních záležitostech.                                                                                                                                                                              Již teď se těšíme na příští rok, kdy budeme své bruslařské umění zdokonalovat.

Přidáno 24. 4. 2018, autor: Eva Venzhöferová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru