Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Beseda v 1.třídě

Ve čtvrtek 26.9. nás ve škole navštívila strážnice Městské policie v Havlíčkově Brodě  paní Ivana Novotná. Velice jsme se na setkání těšili, protože strážnice nás navštěvovaly již v MŠ. Opět jsme si zopakovali pravidla bezpečnosti v dopravním provozu, proč je důležité se v autě připoutat, připomněli jsme si důležitá telefonní čísla a dozvěděli jsme se, co dělat když najdeme použitou injekční stříkačku. V závěru jsme opět dostaly drobné dárky a pomůcky pro výuku dopravní výchovy. Povídání bylo velmi příjemné a velice rychle uteklo. Budeme se těšit na další setkání.

                                                                        Mgr. Eva Venzhöferová

Přidáno 14. 10. 2013, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru