Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Beseda s Policií ČR

Dne 26.9.2011 proběhla beseda s Policií ČR pro 2. - 5. ročník.

Nprap. Monika Pátková, která pracuje na oddělení prevence kriminality Policie ČR v Havlíčkově Brodě objasnila žákům strukturu Policie ČR včetně připomenutí telefonních čísel tísňového volání. Dále upozornila na nebezpečí na internetu (možnost zneužívání osobních údajů na facebooku) a jak se mají žáci chovat při kontaktu s cizí neznámou osobou. Dalším tématem besedy byla bezpečná jízda na kole (povinná výbava kola, přilba) a samozřejmě i opakování znalosti dopravních značek.

Preventivní program Policie ČR hodnotíme jako velice přínosný. Paní nprap.Monice Pátkové děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Učitelé a žáci 1. stupně ZŠ Česká Bělá

Přidáno 29. 9. 2011, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru