Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Aktuality září a začátek října

29. 9. 2017 vyrazila devátá třída na turnaj v DiscGolfu (netradiční sport, který kombinuje golf a hod létajícím talířem). Počasí nám přálo a prožili jsme si krásné babí léto v rodišti K. H. Borovského. První tři účastníci si odvezli odměny. První skončil Jakub Fedaš, na druhém místě Aleš Major, třetí Adam Pullmann. Děkujeme základní škole z H. Borové za organizaci.

6. 10. 2017 se naše škola zúčastnila Přírodovědného klání na Gymnáziu Chotěboř. Tým ve složení Vojtěch Dospěl, Aleš Major, Lenka Klimešová a Natálie Kováčová obsadil krásné páté místo (na třetí místo chybělo pouhých 1,5 bodů). Děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Odkaz na fotogalerii: http://gymnaziumchotebor.rajce.idnes.cz/Prirodovedne_klani_2017/

Přidáno 11. 10. 2017, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru