Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Adventní program v České Bělé 2008

Adventní program v České Bělé

 

Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá, Římskokatolická farnost Česká Bělá a Městys Česká Bělá Vás zvou na adventní program v České Bělé pod názvem Půjdem spolu do Betléma. Můžete vidět výstavu betlémů, dekorací z přírodních materiálů, keramiky a tradičního pečiva.

Výstava bude přístupná v sobotu 6. prosince 2008 od 10 do 17 hodin, v neděli 7. prosince od 9 do 12 hodin a od 13 do 16 hodin, dále pak 12. prosince od 13 do 19 hodin.

V sobotu 6. prosince od 13,30 hodin se můžete těšit na hudební, pohybová a dramatická vystoupení dětí mateřské a základní školy ve velkém sále kulturního domu v České Bělé.

Celé odpoledne bude doprovázeno vánoční kavárnou s nabídkou tradičního vánočního pečiva a nápojů. Můžete zakoupit drobné dárky.
Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá, Římskokatolická farnost Česká Bělá a Městys Česká Bělá si Vás dovolují pozvat v sobotu 6.prosince 2008 v 17 hodin do chrámu svatého Bartoloměje v České Bělé na koncert pod názvem Zpěvy adventní. Koncert provede smíšený pěvecký sbor Doubravan z Chotěboře pod vedením Renáty Piklové. Na koncertu zazní duchovní písně, vánoční písně a koledy.

 

Přidáno 1. 12. 2008, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru